This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM
>

TARİHÇE

Firmamız 1986 yılında İzmir Karabağlar Sanayi sitesinde Çoğun Mobilya San. Tic. Ltd. Şti. ünvanıyla kurulmuştur. Tek imalathaneyle başlayan faaliyetlerimiz müşterilerin ihtiyaçları ve sektörün gerektirdikleri de göz önünde bulundurularak ürün yelpazesini bugüne değin getirmiştir. Bu gelişim sürecinde yalnız ulusal pazarda değil uluslararası pazarda da kabul görmesi hedefi ile firmamız ürünlerini 1992 yılında rondi markası adı altında üretmeye başlamıştır.

2010 yılı itibariyle Karabağlarda bulunan imalathanelerimizi Torbalı, Yazıbaşı mevkiinde 8000 metrekaresi kapalı toplamda 15000 metrekarelik yeni üretim fabrikamıza taşıyarak hem ürün çeşitliliğimizi, hem de kapasitemizi arttırmış bulunmaktayız.

Sadece Türkiye pazarında değil uluslararası pazarda da önde gelen mobilya üreticileri arasında yerini alan firmamız 2018 yılı itibari yatak, baza, başlık üretimine de başlamıştır. Oturma grupları, lüks oturma grupları, köşe takımlar, avangarde ve maxi takımlar olmak üzere çeşitli koltuk üretiminde kendini ispatlayan Rondi kısa sürede yatak sektöründe de kalitesinden ödün vermeden yerini almıştır.

Firmamız kapasitesini ve ürün çeşitliliğini arttırırken şu 3 ana fikri özümsemiştir;

  • Kaliteli Ürün,
  • Uygun Fiyat,
  • %100 Müşteri memnuniyeti.

Unutmayınız ki kaliteli ürün sizler gibi kaliteli müşteri demektir

Kaliteli Ürün

Uygun Fiyat

%100 Müşteri Memnuniyeti