This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM
>

Genel Müdür’ün Mesajı

Değerli Tüketicilerimiz, İş Ortaklarımız, Çalışanlarımız,

Rondi, 1986 yılında koltuk imalatıyla faaliyetlerine başlamıştır. O yıldan bugüne yenilikçi bir çizgi benimseyen Rondi bugün Türkiye’nin önde gelen mobilya üreticileri arasındaki yerini almıştır.

Müşterilerimizin çıkarlarını kendi çıkarlarımızın üstünde tutmamız, sürekli müşteri memnuniyeti ilkemiz, özverili çalışma tempomuz firmamızın bugünkü konuma gelmesinde ve sektörde kısa sürede ciddi bir pazar payına sahip olmamızdaki başarılarımızın önemli nedenlerinden birkaçıdır.

Bu kaliteli mobilya dünyasında ne olarak var olmak istiyorsanız, kapımız herkese açık; ister ürünlerimizle evlerini süsleyen mutlu müşteriler, ister yatırım yapma kararı olan iş ortakları, isterse mobilya üretiminde kariyer hedefi olan ve bünyemizde çalışmak isteyen personel olarak. Tercih sizin…

İşbirliği içinde bulunduğumuz tüm kuruluşlara, çalışanlarımıza ve tüm müşterilerimize, katkıları ve artarak devam eden destekleri için teşekkür ederim.

Saygılarımla,
Orhan Çoğun